بانک اطلاعاتی

  • coworkingSpace فهرست فضاهای کار اشتراکی- قسمت دوم 28 جولای 2019 - در قسمت قبل این مقاله، فهرستی از فضاهای کار اشتراکی شهر تهران ارائه شد. در این قسمت مقاله، اطلاعات فضاهای کار اشتراکی سایر شهرهای کشور آورده شده است.
  • coworkingSpace فهرست فضاهای کار اشتراکی- قسمت اول 2 می 2019 - فضای کار اشتراکی (coworking space)، به فضایی اطلاق می‌‌‌شود که در آن افراد به صورت انفرادی و یا گروهی و با حفظ حریم شخصی و مجزا، به کار و تحقیقات خود پرداخته و از امکانات آن فضا استفاده می‌‌‌کنند. در این مقاله، فهرستی از فضاهای کار اشتراکی در شهر تهران به همراه توضیحاتی پیرامون هر یک آورده شده است.
  • لیست شرکت‌های دانش بنیان برتر از نظر اقتصادی 10 آوریل 2019 - در یک تقسیم بندی، شرکت‌‌های دانش بنیان از نظر ابعاد مالی و اقتصادی، به 3 دسته تقسیم می شوند که درحدود 2 درصد آن‌‌ها، شرکت‌‌هایی هستند که از نظر گردش مالی نسبت به بقیه بزرگتر بوده و طبیعتا چالش‌‌ها و دغدغه های آنها نسبت به سایر شرکت‌‌های دانش بنیان متفاوت است.
  • بانک های اطلاعاتی استارت آپ های ایرانی 2 آوریل 2019 - در این مقاله، به بررسی بانک‌‌های اطلاعاتی موجود از استارت‌‌آپ‌‌ها و شرکت‌های نوپای ایرانی می‌‌پردازیم.